Wrocławska Sky Clinic to przodująca w Polsce jednostka zajmująca się najskuteczniejszymi przeszczepami włosów. Doświadczony zespół lekarzy wspomagany najnowocześniejszym robotem transplantacyjnym ARTAS to gwarancja sukcesu w walce z łysieniem androgenowym.

Przeszczepy włosów metodą FUE ARTAS to najskuteczniejsza z dotychczas wynalezionych metod transplantacji pozwalających zwalczyć łysienie androgenowe. W Sky Clinic mamy ogromne doświadczenie, dzięki któremu nasze działania przynoszą zdumiewające efekty.

Dlaczego warto nam zaufać?

Sekretem naszego sukcesu jest kompleksowe podejście do pacjenta. Opiekujemy się nim na każdym kroku, aby uzyskane efekty były nie tylko trwałe, ale i zadowalające. Przeszczepy włosów wykonane w naszej klinice odznaczają się bardzo dobrymi efektami estetycznymi, ponieważ nasi lekarze przeszczepiając włosy od razu nastawiają się na to, jak będzie wyglądał finalny efekt zabiegu.

Pacjent decydujący się na wykonanie zabiegu w naszej klinice od razu może zobaczyć, jakie przyniesie on efekty, dzięki wykonywanej przez nas wizualizacji. Jeszcze przed zabiegiem będzie mógł zobaczyć, jaką fryzurę proponujemy, dla uzyskania najlepszego efektu estetycznego po zniwelowaniu łysienia.

Nasza praca doceniona została przez wiele sławnych osób z Europy i USA. W Sky Clinic przeszczepiamy włosy na światowym poziomie, dlatego wizyty sławnych pacjentów zza granicy, w tym znanych aktorów, czy osób publicznych, nie są niczym zaskakującym.

Na czym polega zabieg transplantacji?

Stosowana przez nas metoda przeszczepu włosów to gwarancja naturalnych i trwałych efektów, ponieważ przeszczepiamy włosy z okolic potylicy. To ważne, ponieważ w tym obszarze na włosy nie działa dihydrotestosteron, który jest w głównej mierze odpowiedzialny za łysienie androgenowe.

Włosy pobierane są za pomocą robota ARTAS i przeszczepiane w odpowiednie miejsca. Na efekt zabiegu trzeba poczekać około 12 miesięcy, jednak co ważne, efekty naszego zabiegu są trwałe. Ich skuteczność spowodowana jest wieloaspektowym podejściem do zabiegu przeszczepu włosów, który wspomagamy leczeniem farmakologicznym i mezoterapią.

Jaki stopień łysienia jesteśmy w stanie odwrócić?

Nie da się ukryć, że jeśli widzisz, że Twoje włosy są coraz słabsze, przerzedzają się na czubku głowy i pojawiają się zakola, to im szybciej jesteś w stanie udać się do naszej kliniki, tym lepiej dla Ciebie. Zwlekanie z leczeniem efektów łysienia androgenowego osłabia bowiem efekty i powoduje, że potrzeba przeszczepienia większej ilości włosów. Nawet jeśli jednak uważasz, że degradacja włosów jest zaawansowana, warto skonsultować się ze specjalistą, który podpowie, na jakie efekty możesz jeszcze liczyć.

Stopień zastosowania metody zależy od naturalnych predyspozycji, jednak możesz nam zaufać. Przeszczepiliśmy już ponad 10 milionów pojedynczych włosów i mamy 100 procent zadowolonych klientów.

Technologia w służbie medycyny

Przeszczepianie włosów za pomocą robota ARTAS jest niezwykle skuteczne, ponieważ technologia jest w stanie zobaczyć więcej, niż człowiek. Robot ten działa zgodnie z inteligentnym, uczącym się algorytmem, który wybiera najlepsze mieszki włosowe do przeszczepu. Ponadto, jest w stanie ocenić je 60 razy szybciej niż ludzkie oko wyspecjalizowanego transplantologa.

Jak działa robot przeszczepiający włosy innowacyjną metodą FUE ARTAS? Po pierwszym etapie, identyfikującym najlepsze zespoły mieszków włosowych z obszaru potylicy, następuje seria nakłuć w obszarze wyznaczonym do pobrania. Proces jest automatyczny, jednak jest ściśle kontrolowany przez lekarza. Połączenie kontroli wyspecjalizowanego chirurga i precyzji robota sprawia, że włosy do przeszczepu pobierane są bez uszkodzeń. To z kolei sprawia, że zabiegi są tak skuteczne i włosy w nowym miejscu nie wypadają.

Robot kontroluje wiele parametrów, takich jak odpowiednie odstępy między pobraniami, kąty i właściwa głębokość przeprowadzanych nakłuć.

Zastosowanie nowoczesnego robota ARTAS powoduje, że zabieg przeprowadzony jest w najwyższym standardzie precyzji, ale i w znacznie krótszym czasie.

Brak efektów ubocznych przeszczepu włosów

Wybranie Sky Clinic i przeszczepu włosów metodą FUE ARTAS to także szybszy powrót do codziennych czynności i brak powikłań po zabiegu. Tak precyzyjna metoda sprawia bowiem, że z tyłu głowy nie powstają blizny liniowe. Nie ma obawy, że nastąpią zmiany czucia z tyłu głowy, co jest ważne dla późniejszego powrotu do zdrowia po zabiegu.

Ponadto, metoda proponowana w naszej klinice jest tak skuteczna z uwagi na stałą pracę robota o bardzo wysokiej jakości. Skorzystanie z tej techniki eliminuje czynnik ludzki do minimum, dzięki czemu efekty są najlepsze z możliwych.

Efekty dla lepszego samopoczucia

Nadal zastanawiasz się, czy przeszczepy włosów są warte zachodu? Nasi zadowoleni pacjenci potwierdzają, że zabiegi niejednokrotnie odmieniły ich życie. Łysienie to jeden ze znaków upływu czasu, który może bardzo mocno obniżyć poczucie własnej wartości i zepsuć pozytywny obraz samego siebie. Nie ma jednak takiej potrzeby, ponieważ nowoczesna technologia i wsparcie doświadczonych lekarzy i personelu medycznego są w stanie sprawić, że całkowicie zapomnisz o tym, że problem istniał.

Czasami wizerunek to nie tylko kwestia własnego samopoczucia, ale i naszej kariery zawodowej. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które swoim wizerunkiem wspierają swoje działania zawodowe, czy biznesowe. W Sky Clinic doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego możesz liczyć na nasze doradztwo w kwestii ogólnego efektu uzyskanego zabiegiem przeszczepu włosów od początku do końca.

Dbamy także o intymną, wspierającą atmosferę podczas zabiegu i o prywatność naszych pacjentów. Jeśli zależy Ci na dyskrecji, wystarczy poinformować o tym nasz personel medyczny. Doskonale rozumiemy, że problem łysienia może być w pewnych kręgach tematem tabu i dbamy o to, aby nasi pacjenci czuli się w tym zakresie komfortowo.

Kompleksowe podejście do kwestii przeszczepu włosów powoduje, że nasza klinika to przodująca w Polsce jednostka wykonująca tego typu transplantacje. Wykonaliśmy już ponad 1000 zabiegów tego typu, dlatego możesz zaufać naszemu doświadczeniu połączonemu z najwyższej klasy technologią.