Preparat do wybielania zębów to dziś powszechnie dostepna droga do tego, by w znaczący sposób poprawić jakość i estetykę swojego uśmiechu. niegdyś śnieżnobiałym uśmiechem olśniewały tylko gwiazdy ekranu i arystokracja, dziś wybielanie zębów jest znacznie tańsze i nalezy do zabiegów zdecydowanie na kieszeń przeciętnego śmiertelnika. Kto jednak nie chce płacić za wybielanie u dentysty może też skorzystać z zestawów do domowego użytku, ktore są znacznie tańsze, a wcale nie mniej skuteczne. Dowiedz się więcej o domowym wybielaniu zębów.

Wybielanie zębów to zabieg polegający na rozjaśnieniu koloru szkliwa. nie należy go mylić z oczyszczaniem szkliwa, ktore przywraca mu naturalny kolor. Warto bowiem pamiętać, że każdy z nas ma genetycznie zaprogramowany nie tlyko kolor oczu, ale też kolor zębów. Nie u każdego jest on idealnie biały. I właśnie w takiej sytuacji, by poprawić naturę przyda się preparat do wybielania zębów. Oczywiście, podobnie jak bywa z innymi rzeczami, nawet dar natury można zmarnować. Zły tryb życia odbija się tez na wyglądzie zębów. fatalne w skutkach jest przede wszystkim palenie papierosów. U osób uzależnionych od nikotyny szkliwa jest żółte, często pokryte grubą warstwą kamienia nazębnego i osadu, pojawiają się brunatne przebarwienia i szybciej rozwija się próchnica. Przebarwienia wywołują też takie produkty jak czerwone wino, kolorowe soki, kawa, mocna herbata czy buraki. Osad na zębach może też być efektem nieprawidłowej higieny jamy ustnej. Warto też wiedzieć, ze kolor szkliwa ciemnieje z wiekiem, stąd wybielanie zębów jest jedną z metod by odjąć sobie optycznie lat. to lepsze niż lifting!

Najpierw oczyszczanie, później wybielanie zębów

Oczyszczanie zębów u stomatologa to zabieg, jaki warto wykonywać co najmniej raz w roku. To pozwala pozbyć się osadu i kamienia nazębnego, sprawia, ze żeby odzyskują blask i pokazuje się naturalny kolor szkliwa. U osób o naturalnei białych zębach ten etap jest wystarczający. Jesli masz ciemniejsze szkliwo, po oczyszczaniu możesz zdecydować się na wybielenie zębów. Niezależnie od tego, czy wybielasz żeby u stomatologa czy tez korzystasz z preparatu do wybielania zębów w domu pamiętaj, że można rozjaśniać tylko zęby zdrowe, wiec zawsze na początku idź na kontrolę do stomatologa.

Preparat do wybielania zębów: laser czy pasta?

Wybielające pasty do zębów to nic nowego, ale warto pamiętać, ze jeszcze kilka lat temu pod tym pojęciem kryły się zwyczajne pasty do zębów, jedynie z ścierającymi drobinkami. Pomagały zadbać o żeby, ale na pewno nie zmieniały koloru szkliwa. Dziś pasty wybielające to forma kuracji rozjaśniającej odcień naturalny szkliwa. Dostepne są tez zestawy do domowego wybielania zębów, ktore wykorzystują moc lasera. A jeszcze nie tak dawno laserowe wybielanie zębów było dostępne jedynie w dobrych gabinetach stomatologicznych i kosztowało majątek.  Oto dwa preparaty wybielające żeby, z ktorych możesz skorzystać w domu.

Nowoczesne preparaty jest jednym z najlepszych środków na naszym rynku, który w wyjątkowo prosty i mało zajmujący sposób jest w stanie wybielić Twoje zęby do ich najlepszej formy. Jest to sposób, który wymaga od Ciebie jedynie około dziesięciu minut dziennie. Preparat opiera się na niesamowitej kombinacji żelu wybielającego i unikalnej technologii niebieskiego światła. Wystarczy na ustnik nałożyć żel i przycisnąć go do zębów. Następnie wystarczy włączyć urządzenie emitujące niebieskie światło, które po dziesięciu minutach samo się wyłączy. Najczęściej, już po pierwszym razie można dostrzec niesamowite efekty. Preparat nie zawiera Peroxide, który jest tak popularny w innych tego typu preparatach. Peroxide mimo swojej skuteczności, przysparza znacznego pieczenia i innych skutków ubocznych. Natomiast, ten wspaniały preparat mimo iż nie używa Peroxide jest jednym z najskuteczniejszych preparatów tego typu i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Preparat jest jednym z najlepszych sposobów, aby w końcu osiągnąć niesamowicie białe zęby i to bez żadnych podrażnień i bez wychodzenia z domu. Teraz możesz zobaczyć efekty w bardzo szybkim czasie i to dodatkowo poświęcając zaledwie około minuty dziennie na całą procedurę.  Preparat powoduje, że w zaciszu własnego domu, możesz przywołać takie efekty jakie mają gwiazdy filmowe uczęszczające do drogich salonów stomatologicznych. Wystarczy przekręcić aplikator i rozprowadzić bardzo dokładnie żel na zębach. Następnie wystarczy nie płukać zębów przez sześćdziesiąt sekund. Jednakże,  Preparat nie tylko doskonale wybiela zęby, ale także je poleruje, co tym samym zwiększa ich atrakcyjność. Wystarczy kilka dnia, aby pożegnać się z wszelkimi osadami po kawie, herbacie, czerwonym winie, czy też najgorsze z nich po paleniu papierosów. Jest to produkt przeznaczony dla wszystkich, a dostatecznym dowodem jego skuteczności jest to, że jest on promowany przez samą Kim Kardashan, która jest niezwykle zadowolona.